Atlantis avastuskeskus

Atlantis H2O Aquapark on Eesti unikaalseim vee ja looduse avastuskeskus. Siin tehakse teadust ujumispükstes, jätmata kedagi külmaks või…kuivaks.

See on terve veealune linn oma elanike ja nende lugudega, millele võrdset ei leia siinpool Mariaani sügavikku. Atlantises võib kohata vaprat Vesikaru, näha oma silmaga, kui suur on Sinivaal või kuidas töötavad Archimedese seadus ja hüdroelektrijaam.

Siit leiate veeteaduse algtõed, oskuse loodusega kooskõlas elada ja teadmisi meresügavikest.

Kõige selle muudavad mõnusaks basseinid, liutorud ja kõikvõimalikud kaadervärgid.

Hunnik põhjuseid, miks Atlantises on tore:

  • Siin võib kohata üle-elusuuruses Vesikaru….ja elusuuruses Sinivaala.
  • Vesi on kõik turvaliselt pehmeks voolinud.
  • Kõik Atlantises võib olla elus. Majad, kivid, masinad….

Tere tulemast Atlantisesse, veealusesse linna!

 

Atlantis H2O Aquapargis on mitmeid lõbusaid veeatraktsioone – lainebassein, ringvooluga bassein, kaheksa erinevat liutoru, millest pikimad on üle 120 m.

Kuus erinevat liutoru on mõeldud lastele pikkusega alates 1,20 m  või 1,40 m. Kahest torust – kollasest ja mustast torust, saab alla lasta erinevate tuubidega.

Pikimast, üle sajameetrilisest liutorust laskumisel on võimalik poseerida digikaamerale ja fotot hiljem internetis jagada.

Pisikestele külastajatele on eraldi oma väikelaste mängu- ja lustiala koos kahe väiksema liutoru, ronimisala ja 20cm sügava basseiniga.

Väikelaste-ala kaks liutoru on mõeldud lastele pikkusega alates 1 meetrist. Väikelaste-ala ümbritseb ümarate servadega bassein, milles veesügavus vaid 0,20 m.

 

Enne sisenemist veel üks asi!

Atlantise külastaja lubadus

 

Tere, mina olen
Nautilus

x