Kohvik NOMNOM

Atlantis H2O veekeskuse puhkealal võid veemõnude nautimise vahele nautida maitsvaid sööke koos värskendavate jookidega. Kohviku menüü valikus on värsked salatid, paninid, burgerid, jäätised ja kokteilid, tervislikud smuutid, karastusjoogid ning lahjad alkohoolsed joogid.

Tasumine baaris toimub käepaela arvele, seega ei ole vaja märga tsooni kaasa võtta sularaha ega pangakaarti. Lahkudes tasute baariarve veekeskuse kassas.

Kohviku menüü
 

Vaata ka teisi söögikohti Tallinn Viimsi SPAs

Viimsi SPA restoran

Tallinn Viimsi SPA restoran ja lobby baar asuvad hotelli alumisel korrusel.
170-kohalises restoranis ootab kliente rikkalik hommiku-, lõuna- ja õhtubuffet. Suvel on meie sisehoovis avatud väliterrass, kus saab ilusa ilmaga värskes õhus sööki ja jooki nautida.

Loe lisaks…

Inglise pubi Black Rose

Black Rose on Inglise pubi, kus kohtuvad hea meelelahutus, hästi veedetud aeg ja head toidud-joogid. Siin saab jalgu sirutada, mõnusat muusikat kuulata ja lasta endale ette kanda virnade viisi hõrgutisi. Igal reedel ja laupäeval algusega kell 21:00 pakume oma külalistele meelelahutusprogrammi – LIVE esinejate ja videodiskoga suurel ekraanil. Spordisõprade rõõmuks on pubi suurel ekraanil erinevate spordisündmuste otseülekanded. Sissepääs tasuta!
Tubaka austajatele luksuslik sigarituba.

Loe lisaks…

Saunakeskuse baar

Saunakeskuse eksootilise puhkeala mugavates korv- ja lamamistoolides võid nautida hõrke suupisteid koos värskendavate jookide ja naturaalsete mahladega saunakeskuse baarist. Tasumine baaris toimub kapinumbri arvele, seega ei ole vaja märga tsooni kaasa võtta sularaha ega pangakaarti. Lahkudes tasute baariarve spordiklubi registratuuris.
Pakume saunatajatele värskendavaid jooke, tervislikke smoothiesid ning kergeid suupisteid.

Loe lisaks…

Lastekeskuse kohvik

Rõõmupisiku lastekeskuse hubane kohvik pakub oma väikestele külastajatele ja nende saatjatele suupisteid ning kergeid eined. Menüüs on ka kõikide laste lemmikroad – friikartulid, pasta ja pelmeenid ning suur jäätisevalik!

Loe lisaks…

Sushi Time

Tallinn Viimsi SPA hotelli alumisel korrusel asuvast sushi baarist saab igaüks avastada enda jaoks vaimustava ja tervisliku jaapani köögi. Sushi Time pakub suures valikus sushit, sashimit, makit, salateid, suppe ning erinevaid kalatooteid. Seda kõike kohapeal söömiseks või kaasa ostmiseks.

Loe lisaks…

Tere tulemast
Atlantisesse!

x