Kontakt ja asukoht

Atlantis H2O Aquapargis algab suvi juba 1. juunil!

Kõigi rõõmuks on suvi kohe-kohe kohal ning sellega koos saabub suvehooaeg ka Eesti suurimasse veeparki. Juba 1. juunil, lastekaitsepäeval, avab värskendatud Atlantis H2O Aquapark taas suvehooajaks uksed. Avamispeol on kõik piletid ajapiiranguta ning esimesele sajale külalisele magus üllatus Premia poolt.

Maikuus on veepark olnud külastajatele kolm nädalat suletud, et valmistuda suveperioodiks. Atlantises saab olema veelgi turvalisem põrand ning värske väljanägemisega trepp, mis viib korralikult hooldatud ja tõeliselt libedatesse liutorudesse lõbutsema. Populaarses mustas liutorus annab seiklusele vunki juurde uus valguslahendus. Uue digilahenduse võrra rikkam on ka kogu riietusruumi kapisüsteem.

Eesti suurimasse veeparki on suvel põhjust tulla küllaga, sest Atlantise uksed on avatud iga päev 10:00-22:00. Vesi on soe olenemata ilmast ning 8 liutoru alati lustimiseks ja liuglemiseks stardivalmis. Veekeskus on mugavalt ühenduses Viimsi spaa- ja saunakeskusega, kus saab lisaks 8 saunale ning mõnusalt jahutavatele spaabasseinidele nautida ka ehedaid saunarituaale. Pisikestele saunatajatele mõeldes loodi eelmisel suvel saunakeskusesse spetsiaalne lastesaun, kus on mõnusalt madal temperatuur ning turvaline saunalava. Saunas istudes oleksid justkui ookeani põhjas allveelaevas, mille aknast paistavad värvilised kalaparved ja korallrahnud.

Suvistel sünnipäevalastel on võimalik tähtis päev Atlantises eriti seiklusrohkelt veeta. Nagu teada võib vees möllamine kõhu korralikult tühjaks teha. Selle jaoks on veepargis peolauda katmas kohvik NOMNOM, mille valikus on nii jäätisekokteilid kui mahlased burgerid. Loe peovõimaluste kohta lähemalt: https://aquapark.ee/laste-sunnipaevad/

Hiljem saab veepargi kassast kaasa osta vahva veeasuka, kes aitab toredat seiklust meenutada kuni järgmise kohtumiseni!

 

Veekeskus on suletud renoveerimiseks 8-31.05.

Lahtioleku ajad 01.06 – 03.09.2023

Esmaspäev – Pühapäev 10:00 – 22:00
Veekeskuse liutorud suletakse kell 15 minutit enne sulgemist.

Kontakt ja asukoht

Atlantis H2O Aquapark asukoht
Ravi tee 1, Viimsi 74001
Harju maakond, Eesti
Telefon: +372 666 7045 (lahtioleku aegadel)
E-post: info@aquapark.ee

Atlantis H2O Aquapark asub Viimsis, Tallinna südalinnast 12 km kaugusel Tallinn Viimsi SPA ja Viimsi Kino kõrval.
Veekeskuse kõrval asub tasuta valveta parkla veekeskuse, Viimsi Kino ja Tallinn Viimsi SPA külalistele.

 

Kuidas tulla ühistranspordiga

Atlantis H2O Aquapark asub bussipeatuse “Viimsi Keskus” kõrval, mis on ka bussiliini 1A lõpp-peatus.

Bussiliin 1A marsruudil Viru Keskus – Viimsi Keskus sõidab regulaarselt vähemalt 4 korda tunnis, sõiduaeg 25-35 minutit. Vaata bussiliini 1A marsruuti ja kellaaegu siit.

Bussiliin 114 marsruudil Balti Jaam – Hobujaama (Narva mnt ja Laikmaa tänava nurgal) – Pronksi – Uus Sadama – Poska – … – Viimsi Keskus regulaarselt vähemalt 1 kord tunnis. Sõiduaeg Tallinna kesklinnast Hobujaama peatusest Viimsi Keskusesse umbes 20 minutit.
Vaata bussiliini 114 marsruuti ja kellaaegu siit.

Atlantis H2O Aquapark jur. aadress
SPA Tours OÜ/Reg. nr.: 11693733
Randvere tee 11, Viimsi 74001
Harju maakond, Eesti
KMKR: EE101320728
A/a number: SEB pank EE961010220110801011
SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X

Atlantis H2O perepaketi ostnud klientidele pakume peale hotellist väljaregistreerimist lisaks suurepärast võimalust külastada Atlantis H2O veeparki tasuta.

 

Osta kinkekaart
sõbrale!

x